Aktuálny kurz

EUR1
Euro. European Union
=
19,81
MXN +0,15%

Currency exchange rates in EUR on June 14, 2024

Dovoľte, aby sme sa vám predstavili…

Naša cestovná kancelária Mexico Tours sa od roku 2003 špecializuje na Mexiko ako jednu z najpopulárnejších exotických destinácií v súčasnosti.

Prečo si ale na Mexiko vybrať práve nás a nie iné cestovné kancelárie? Naše výhody sú: máme sídlo priamo v Mexiku v meste Chapala pri metropole stredného Mexika Guadalajare. Krajinu máme prejdenú krížom krážom od severu na juh. Okrem informácií, ktoré nájdete aj v bedekroch, Vám radi počas zájazdu priblížime skutočný život v Mexiku, kultúru, zvyky a najaktuálnejšiu ekonomickú či politickú situáciu. To Vám naozaj môžeme ponúknuť iba my, kedže ten mexický život skutočne žijeme. Taktiež Vám ponúkame osobný prístup a maximálnu flexibilitu. Zájazdy nielen pripravujeme ale aj priamo sprevádzame

Nesnažíme sa kopírovať ponuku konkurencie, a preto sa špecializujeme na zájazdy na objednávku. Žiadna skupina nie je pre nás príliš malá alebo veľká. S nami vždy uvidíte aj niečo navyše, občas sa zatúlame do miest, ktoré davy turistov ešte neobjavili. Máme skúsenosti s návštevou veľtrhov a výstav alebo mexických firiem. Pripravili sme už viacero úspešných tématických zájazdov napr. pre pekárov, stomatológov, stavbárov, cestárov či kulturistov.

V roku 2006 sme medzi naše destinácie pridali Guatemalu, ktorá sa u turistov stretla s obrovským úspechom. Je to krajina, ktorá Vás pritiahne jednoduchosťou obyvateľov, krásou prírody a pestrosťou farieb. Cesta do Guatemaly sa dá skombinovať s Mexikom, Hondurasom či Belize.

Naše služby si obľúbili mnohé slovenské a české cestovné kancelárie, ako napríklad:  Victory Travel, Adventura, CK Tam Tam, Soleada, Paxtravel alebo Globamerica.

Dúfame, že naša ponuka Vás zaujala a tešíme sa na našu budúcu spoluprácu. Ak sa rozhodnete využiť naše služby a zaradiť sa tak medzi našich partnerov, bez váhania nás kontaktujte.

Ing. Samuel Kováč a Tatiana Murčová

Naši partneri: